Healing Hooping – tanec a cvičení s obručí

Kdy:
Úterky 19.00 - 20.00 kurz
Kdy:
Čtvrtky 19.00 - 20.00 open class
Maximální počet:
4 účastníci
Cena:
280 CZK

Informace

Lekce Healing Hooping – tanec a cvičení s obručí

Hooping je zábavné a hravé cvičení a tanec s obručí, kde se fantazii meze nekladou. Na lekci se naučíte kroužit s obručí na pase, základní triky mimo tělo a propojit jemný smyslný tanec s pohybem obruče. Cílem lekce je uvolnit se, přenést pozornost z hlavy do těla a rozproudit ženskou energii. Součástí každé lekce je i protažení a relaxace.

Proč “Healing Hooping”?
Kroužení s obručí má mnoho přínosů pro tělo i duši. Pomáhá zpevnit střed těla, uvolňuje od stresu a napětí, podporuje motoriku a obratnost, zlepšuje držení těla. Uvolňuje kreativní energii, která se pak propisuje do různých oblastí v životě, zvyšuje ženské vyzařování, podporuje vlastní autentičnost a jedinečnost, pomáhá rozproudit životní energii, atd. To vše hravou i uzemňující formou. Samotný symbol kruhu tyto přínosy podporuje svým významem – je symbolem cykličnosti, celistvosti a jednoty.

Obruče pro vás máme k zapůjčení.

Tanec s obručí mi pomohl být opravdovější, živější, hravější.
Místo posedávání u piva a workoholismu (můj život se jeden čas točil jenom kolem práce), jsem začala chodit do parku kroužit s obručí, brala ji sebou na srazy s kamarádkami a pár jsem jich měla dokonce i v práci, abychom o pauze mohly s kolegyněmi kroužit a rozhýbat ztuhlé tělo.
Kruh se stal mým tichým společníkem, který mi pomáhal rozzářit se, uvolnit se od stresu a prožívat více radosti.
Moje vlastní proměna je zároveň i jedna z motivací, proč jsem se stala i lektorkou hoopingu. Nechtěla jsem si to nechat jenom pro sebe. Cítím, že skrze lekce a workshopy podporuji druhé na jejich vlastní cestě k sobě, k uvolnění, k potěšení z pohybu, k životní změně.

Těším se na vás, Anya