Vibe svět

Náš podcast
Poslechni si ukázku vpravo.

Vaše pravidelná podcastová dávka inspirace z našeho studia. Poslechněte si zajímavé hosty, témata a pozávejte spolu s námi vše zajímavé ze světa zdraví, zdravého životního stylu a fitness.

Jsme to pro vás a zajímá nás každý váš názor. Proto po poslechnutí neváhejte a pošlete nám vaše podněty, reakce a nápady. 

Náš blog

Kromě podcastu, který vám zalahodí v uších pro vás také vždy píšeme články na zajímavá témata. Chcete si přečíst novinky ze světa zdraví či naše nápady a názory? Tak směle do toho!

Ukázka

Poslechni si 16-minutovou meditaci. 

Online kurzy

Chcete se v oblasti fitness, meditace, jógy či třeba zdravého stravování vzdělávat online? Sledujte naše online kurzy z pohodlí domova a krom teorie pro vás vždy připravíme úkoly a materiály ke studiu.
Inner Vibe | Fitness lifestyle v rovnováze
Category
Review
Please install "LearnPress - Course Review" plugin

FIT BALANC

Online kurz, kde dostanete komplexní informace o tom, jak vypadá vyvážená strava, jaké druhy cvičení zvolit pro svůj cíl, jak moc vás ovlivňuje stres nejen v psychice, ale i při cvičení a proč jsou regenerace a nastavení mysli tolik důležité.
Category
Review
Please install "LearnPress - Course Review" plugin

RESTARTUJ SE!

Chceme vám ukázat cestu komplexního přístupu k sobě samým. Chceme vás provést změnou. Často nemáme energii z velmi jednoduchých důvodů – špatně se stravujeme, nemáme dostatek pohybu, chybí nám smysl života a naše mysl potřebuje jiné myšlenky.
Inner Vibe | Kurz sebeobrany
Category
Review
Please install "LearnPress - Course Review" plugin

KURZ SEBEOBRANY

Záměrem je zvýšit si povědomí o vlastní bezpečnosti a předcházení nebezpečných situací a konfliktů. Budeme řešit různé situace z reálných konfliktů včetně rozboru videí a fyzicky trénovat jak se správně bránit a útočit.

Pronájmy prostorů

Naše prostory jsou k dispozici také na pronájem. Můžete zde mít svoje skupinové lekce, osobní lekce, osobní terapie, průvodcovství nebo i celodenní semináře.