O nás

INNER VIBE®

Název, který vyjadřuje souvislosti a rovnováhu našeho života. Žijeme ve světě, ve kterém jsou na nás kladeny vysoké nároky, tlak ze všech stran, a to spolu s každodenním spěchem vede k permanentnímu stresu, napětí, naštvanosti a negativní vibraci. Zapomínáme žít sami sebou, zapomínáme si dávat péči, energii, odpočinek, zapomínáme, kdo uvnitř doopravdy jsme. Znáte ten pocit? A protože se vše odráží od naší vibrace, od toho, jak se cítíme, jakou máme energii, vitalitu, je třeba se naladit na vibraci, kterou do života chceme přitahovat, na vibraci, se kterou se budeme cítit šťastni a vyklidnění. A to je základní stavební kámen Inner Vibe – pozitivní vibrace.

Filozofie Inner Vibe je o zájmu být lepším a šťastnějším člověkem, a o touze najít v sobě svou vnitřní energii, své proč. Cvičení nás učiní šťastnými, ale pokud nebudu mít pozitivní mindset a budu vyzařovat negativní vibraci, nebude mé štěstí úplné.

Stejně tak můžu mít pozitivní vibraci, ale pokud nebudu tělu dávat dostatek pohybu, bude energie fyzického těla zatuhlá, tedy unavená a znuděná. Pokud nebudu dál rozvíjet a pracovat na svém mindsetu a přestanu se vzdělávat, radost po cvičení může být krátkodobá, neúplná, jen povrchní. ale pokud provádíme cvičení, které je naplněné nadšením – tedy nese správnou vibraci, má mnohem větší efekt a širší pozitivní důsledky na naši celistvou osobnost! 

Právě proto je u nás stále zdůrazňovaná pozitivní vibrace a rovnováha – proto název Inner Vibe.

 

Naše skills

V čem a jak vynikáme?

Naladit se na svůj záměr a radost je vždy prvním krokem, než cokoliv začneme. Každý, kdo na jakoukoliv lekci, přednášku, či kurz přijde, pochopí.

 

Jsme tady od toho, abychom se radovali, milovali, žili, cítili.

Tak to pojďme žit i u nás v Inner Vibe.

Mindset100%
Fitness100%
Jóga100%
Meditace100%
Masáže100%
Naši trenéři & lektoři

Vždy se snažíme naslouchat vám a vašim potřebám a mít individuální přístup i přes to, že máme lekce primárně skupinové. Komunita „inrvajbáků“ je vám všem srdečně otevřená, těšíme se na vás!

Něco o nás v číslech

Jsme tady od toho, abychom se radovali, milovali, žili, cítili. Tak to pojďme žit i u nás v Inner Vibe studiu.
0
Rozdaných úsměvů
0
spokojených klientů
0
Odmakaných tréninků
0
Hodin v meditacích