0
Máte 0 položek v košíku

Karolína Szabová

Karolína Szabová

Karolína Szabová

Koučka, mentorka, lektorka, trenérka, zakladatelka

Pár slov

Nejdůležitější pro mě je, abychom žili svůj opravdový potenciál, své štěstí, svou radost, kterou v sobě všichni máme. A to chci předávat i vám, na lekcích, v meditacích, v osobních konzultacích, v celém prostoru. Podpořit vás, abyste žili a dělali věci vědomě a radostně. A dokázali svůj život dostat do rovnováhy.

Celý život mě provází blízký vztah k psychologii, k osobnímu rozvoji, koučování, vedení lidí a zároveň mě vždy zajímalo cvičení, fitness svět, zdravý životní styl. Tyto dvě roviny se mi prolínají i v mé práci – umím vás spolehlivě ,,odrovnat” na tréninku, ale taky s klidem navést do středu vás samotných, do středu vaší podstaty.

Procházela jsem kurzem rozpoznávání manipulátorů a agresorů, kde jsem se učila dovednosti nastavování si jasných hranic a své hodnoty. Navštívila jsem také mnichy v Indii za účelem poznání síly meditace a síly naší mysli. Procházela jsem kurzem Mindset Coaching, výcvikem sebepoznání se svou průvodkyní, kde jsme pracovali mimo jiné skrze rodinné konstelace a také jsem procházela výcvikem koučů “Koučink jako umění” u Magdalény Vokáčové, to je moje srdcovka. Prošla jsem i několika ceremoniemi s šamanskými rostlinkami, které jsou skvělým průvodcem našeho vnitřního světa.

Otevřeli jsme již několik kurzů, kde jsem lidi vedla k poznání sebe sama. Skrze témata vlastní hodnoty, sebelásky, vnitřního dítěte, jak pracovat se stresem, jak si nastavovat cíle, jak se vymanit ze zajetí lidí, kteří mě nepřiměřeně ovlivňují, jak poznat a přijmout svou zranitelnost, své stíny i přednosti…

Spolupracuji také s Osvětovou besedou, kde působím jako průvodce a kouč meditací a mindsetu. 3 roky jsem pracovala v Liberci v Power fitness jako trenérka skupinových lekcí a později 3 roky v Praze ve fitness Victory i jako osobní trenér. A protože jsem chtěla prostor, kde se nebudeme zabývat jen fyzickým tělem, vytvořila jsem prostor INNER VIBE.

To, co vám chci předat, nejsou jen naučené věci z knih, ale přímo prožité situace, díky kterým jimi mohu provést i vás. To, co vám nabízím, je komplexní přistup k sobě samým. Vidět sebe jako spojenou nádobu.

Můžete ke mně přijít na fitness trénink – osobní nebo v rámci skupinovké lekce. Také ke mně ale můžete přijít na konzultaci osobního rozvoje, koučingu, kde společně poznáme kdo doopravdy jste a co opravdu v životě chcete. Vrátíme vás na správou cestu vašeho života, ze které často scházíme.

Těším se na naše společné setkání, na naši společnou práci – v radosti a hravosti.:)

Vše, co hledáme a po čem toužíme, je uvnitř nás, v naší vibraci.

Skills

Pozitivní vibe100%
Hecování pro lepší výkon100%
Bláznivost100%
Zapocení v mém tréninku100%
Laskavé vedení v poznání sebe sama100%