0
Máte 0 položek v košíku

ACRO JÓGA

Úroveň:
Pro všechny
Kdy:
Každý měsíc seminář
Čas:
16:00-18:30
Maximální počet:
12 účastníků

ACRO JÓGA

Chtěli byste vyzkoušet acro jógu, ale nemáte parťáka? Přijdete si na to moc velcí? Malí? Nechcete se hned dotýkat cizích lidí? Máte strach, že vám to nepůjde, nebo že to na vás bude příliš těžké?

Přijďte vyzkoušet acro jógu k nám!

Na začátku se seznámíme, poznáme, budeme budovat vzájemnou důvěru, poté se rozcvičíme, připravíme si pozice “na sucho” a nakonec budeme létat.

Nebudeme dělat hned těžké pozice, ale naučíme se správně základy, zaposilujeme a zacvičíme si, naučíme se něco nového a hlavně si to spolu užijeme. Každý si zkusí létat i bázovat, pokud bude chtít.

Lekce jsou pro začátečníky, pro jednotlivce, dvojice,.. a pro kohokoliv, kdo má chuť si acro jógu vyzkoušet.

 

JAK BUDE ACRO JÓGA VYPADAT?

Do acro jógy se budeme vpravovat postupně. Budeme dbát na to, abychom se správně naučili základy, na kterých můžeme stavět náročnější pózy.

Na začátku lekce nebude chybět seznámení, budeme si hrát, abychom se poznali a získali jistotu v sebe a ostatní. Díky tomu, že si budeme vzájemně důvěřovat, pro nás bude snazší vystoupit z komfortní zóny a překonat sami sebe. Poté bude následovat poctivá rozcvička, připravíme tělo jógou i jiným protažením, aby bylo dobře připravené, zahřáté a posílené. Poté se pustíme do acro jógy. Na začátku se zaměříme na základy a vysvětlíme si techniku jednotlivých póz, poté se budeme přesouvat k náročnějším pózám.

Odměnou nám bude dobrý pocit z protaženého a posíleného těla, radost z nově nabitých dovedností a spokojenost sama se sebou, že jsme skvělí.

Termíny následujících seminářů:

  • 26.5.
  • 12.6.
  • 24.7.
  • 21.8.
  • 25.9.
  • 9.10.
  • 13.11.

Trénink s tebou uskuteční:

Káťa Horová

Zobrazit profil

Honza Kulhánek

Zobrazit profil