KURZ ACRO JÓGY

KURZ ACRO JÓGY

KURZ 10 LEKCÍ

KURZ ACRO JÓGY – uzavřený kurz

Co to je?

 • Akrojóga je čím dál populárnější disciplína, která se těší velké oblibě především u mladých párů. My si ale myslíme, že to může dělat opravdu každý. A také s každým. Můžete být 2 kamarádi, sourozenci, rodič s dítětem, nebo se na kurz můžete přihlásit sami a my se vás pokusíme s někým spárovat.
 • Náš vedený kurz bude obsahovat 10 lekcí, přičemž každá bude trvat 90 minut. Na začátku lekce se společně protáhneme v páru pomocí partnerské jógy, zaposilujeme si ve dvojici, vyzkoušíme si různá posilovací cvičení, která vám pomůžou k lepšímu zvládnutí složitějších pozic do budoucna, a pak už se vrhneme přímo na akrojógové pozice!

 

Pro koho to je?

 • Tento kurz přinášíme především pro začátečníky. Pro vás, kteří jste se s akrojógou zatím nikdy nesetkali, nebo jste navštívili pár lekcí či workshopů.
 • Půjdeme od úplných základů, naučíme se základní pozice a různé způsoby, jak je mezi sebou propojovat. 
 • Výstupem z kurzu bude krátká choreografie, kterou dozajista zvládne každý kurzista. Projdeme postupně pozice, kde báze (spoďák, obvykle ten/ta silnější) leží (L-Base) i kde stojí (Standing). Přes pozice, kde letec (flyer, obvykle ten/ta flexibilnější) ladně létá, leží nebo sedí, se dostaneme k základním inverzním pozicím (stojky).

 

Proč my?

 • Protože akrojógu milujeme! Věnujeme se jí už čtvrtým rokem, ale pohyb nás živí a baví odjakživa. Díky našim tanečním a gymnastickým průpravám můžeme skvěle pomoct našim kurzistům a vymyslet způsoby, jak určitou pozici zvládnout do budoucna lépe, na co si dávat pozor a co je potřeba naposilova/protáhnout.

A proč vy? (Aneb pro koho je náš kurz určený)

 • Páry – Můžete si vyzkoušet akrojógu se svojí drahou polovičkou. Akrojóga se dá cvičit kdekoliv a kdykoliv, strávíte u toho příjemné, zábavné chvilky a ještě dost možná spálíte společně pár kalorií. Nezní to jako sen?
 • Neznamená to ovšem, že by akrojóga nebyla určená pro lidi s jiným než milostným vztahem. Jsme toho zářným příkladem – s Honzou jsme skutečně jenom kolegové a dobří kamarádi a i tak nám výborně cvičení funguje. Proto, pokud jste zrovna single, neváhejte oslovit kamarádku (/kamaráda), sourozence, nebo třeba svoje děti, neteře, synovce, vnoučata – kdokoliv do toho s vámi půjde. Jsme si jistí, že spolu strávíme krásné chvíle v objetí akrojógy. Ale i pokud jste jediný blázen našeho typu v okolí, nezoufejte. Přihlaste se k nám i tak, třeba se najde ještě někdo takový. 🙂

 

A kdo vlastně jsme?

 • Kateřina Horová
  – Od dětství se věnuji tanci a pohybu. Vystudovala jsem pedagogiku tance na HAMU a od prvního ročníku jsem vedla všemožné kroužky tance a pohybu pro děti a dospělé. Několik let jsem působila na alternativní základní škole jako průvodkyně. Absolvovala jsem masérský kurz a kurz instruktora jógy – mám Studio Equilibrium, kde provozuji jak masáže, tak jógu.
  – Od studentských let spolupracuji s různými uměleckými skupinami a v posledních letech k mé nejoblíbenější disciplíně patří právě akrojóga a párová akrobacie. Trénujeme několikrát týdně, chodíme na workshopy, lekce a sami se vzděláváme.

 

 • Jan “JayJay” Kulhánek 

– Od dětských let jsem se věnoval pohybu, ačkoliv jsem to hodně střídal – basketbal, atletika, plavání, gymnastika – u gymnastiky jsem nakonec zůstal a na střední škole si udělal cvičitelský kurz.

– Mezitím jsem se zamiloval do divadla, začal hrát v několika ochotnických spolcích, a odtud už byl jen krok k cirkusovým uměním, kterým se věnuji dodnes – ať už ve vlastním Divadle Šapitó či v jiných spřátelených skupinách.

 
A tak se k nám přidej a projdi s námi 10 lekcí, které určitě budou skvělým zážitkem!:)
 
Těšíme se na vás, 
Káťa a Honza
 
Ochutnávka lekce zde:

START 27.2.2022

ČAS - KAŽDOU NEDĚLI 15,30 - 17,00

CENA KURZU 2700,- Kč pro jednoho

Kurzem tě provedou:

Káťa Horová

Zobrazit profil

Honza Kulhánek

Zobrazit profil
Curriculum is empty

Přihlaste se k odběru Newsletteru

A neunikne vám žádný další kurz!