0
Máte 0 položek v košíku

Kája Sikorová

Kája Sikorová

Lektorka

Pár slov

Od dětství jsem vrcholově sportovala. Výkon a trofeje byly na prvním místě, což vedlo k nespočtu zdravotních komplikací a úrazů. Kvůli svému egu jsem často zapomínala sama na sebe a na svoje zdraví. I díky tomu jsem později našla naplnění, smysl života a skutečnou spokojenost právě v podpoře celkového zdraví.

Studuji Mgr. na Fakultě tělesné výchovy a sportu na UK, zároveň jsem certifikovanou lektorkou yogy a pilates. Mimo to se zajímám o psychosomatiku, což mě dovedlo ke studiu šestiletého psychosomatického terapeutického výcviku v Biosyntéze. Dále se také věnuji shiatsu – japonské akupresurní masážní technice. Neustálé učení se novým věcem a přijímání výzev je mou velkou vášní. 

Mou specializací jsou především lekce pro podporu celostního zdraví – propojování těla, mysli a ducha skrze zpomalení a vedení k vědomé pozornosti. Cíleným cvičením budeme v lekcích také zlepšovat držení těla, které nám kazí sedavý způsob života, špatné pohybové návyky a nadmíra stresu. 

Mým cílem je vést vás v lekcích k nalezení vlastní rovnováhy, vnitřní síly, osobní motivace a hravosti. Cvičení vás bude podporovat v následování vaší intuice, vašeho vnitřního guru, který vás pak povede k přirozenému zdraví a harmonii i mimo lekce. 

 
“Ty, tak jako nikdo jiný v celém vesmíru, si zasloužíš svoji lásku a přívětivost.”
– Buddha
 

Skills

Přirozenost100%
Otevřenost100%
Laskavost 100%
Upovídanost87%
Cesta k sebepoznání100%