CO PRO MĚ ZNAMENÁ INNER VIBE A PROČ JSEM SE ROZHODLA SE ZA NĚJ POSTAVIT? TERY STEJSY

Inner Vibe | blog

CO PRO MĚ ZNAMENÁ INNER VIBE A PROČ JSEM SE ROZHODLA ZA NĚJ POSTAVIT?

Mám před sebou rozloženou myšlenkovou mapu, na ní napsáno barevnými písmen INNER VIBE. Vytvořila jsem to dost spontánně, volám Káje: „Mám nápad, jak podpořit VIBE!“.

Byl to pro mě velký krok – postavit se za své dovednosti, skočit do neznáma a nabídnout to, co celá ta léta schovávám v šuplíku. 

Kdo jsem a co dělám? Moje jméno už někteří znáte, jsem Terka, Téra, Tereza a Kája mi přezdívá crazy Tery (i když si s ní musím vyřídit, že to nepatří mezí mé oblíbené přezdívky). Jsem spolutvůrkyní všeho, co vidíte na našich sociálních sítích, pomáhám s vizualizací, propagací lekcí a sem tam nějaká ta lekce mého “FEEL DANCE”.

Starám o to, aby poselství, které přináší INNER VIBE, dorazilo ve správné formě k vám a nezaniklo v šumu informací. 

Díky VIBU si konečně plním svůj velký sen a po všech těch letech snění opravdu pracuji na tom, co mě baví nejvíc.

ALE PROČ JSEM SE ROZHODLA PODPOŘIT ZROVNA VIBE?

Teď si asi říkáte, že bude následovat snůška oslavných ód… a ona bude, hihi. Jenže nebude pocházet z pozice nějakého samozvaného “marketéra”. Pochází od srdce, upřímnosti a z nadšení pro myšlenku, z které se VIBE zrodil. Takže… co pro mě znamená INNER VIBE a proč jsem se rozhodla se za něj postavit? 

Budu upřímná, když jsme se Kájou spolupracovaly dříve, věděla jsem, že sdílíme představu o prostoru, kde se bude moct cvičit, tančit, rozvíjet, ale hlavně kde se člověk bude cítit přijímaný takový, jaký je, kde se bude moct vyjádřit a kam bude chodit, aby se dál rozvíjel! Když jsem se minulý rok vrátila ze zahraničí, měla jsem šílenou radost, že se narodil INNER VIBE. A já jsem věděla, že ho chci být součástí! Okamžitě jsem cítila, že je tohle to pravé, co teď všichni potřebujeme a že VIBE v sobě nese tak velký potenciál, o kterém možná ani sám VIBE ještě neví. 

A CO PRO MĚ INNER VIBE ZNAMENÁ ?

Znáte ten pocit, kdy zazvoníte na zvonek VIBU, otevřou se dveře, hodíte si botky do botníku, vyjdete schody a už to cítíte…tu fajn atmosféru. Tu přátelskou, rodinnou, veselou energii. Přijetí. Úsměvy. Sranda. Ať už tam jdete na pořádný fitness bomby, nebo na zklidňující jógu, vsadím se s vámi, o co chcete, že si domů (kromě pocitu z protaženého těla) odnášíte ještě něco: dobrou náladu, pocit naplnění, souznění a přijetí. 

Můžu jít do VIBU jen na kafčo a hned mě to nakopne na celý den! Pozor na to, ta dobrá náladu je infekční… A tuhle atmosféru tam tvoří nejen naši skvělí lektoři nebo Karolína, ale také VY! Společně tam vytváříme komunitu lidí, kteří si navzájem pomáhají, podporují se a respektují se. 

Nevím jak vy, ale na světě je takových míst strašně málo, zvláště v téhle době. Dnes je tolik důležité, abychom taková místa vytvářeli a pomáhali tak lidem vzkvétat v jejich síle (opravdu bez nadsázky). Protože právě ve své síle se pak dokáží postavit životu čelem a mají odvahu se postavit za své hodnoty, pokud je to potřeba. 

INNER VIBE není jen tělocvična, kde si dobře zacvičím, je to prostor, kam můžu přijít v jakékoliv nouzi. A v dnešním světě, kde člověk musí osekávat ty nejcennější části jeho charakteru, aby byl VYSLECHNUTÝ a BRÁN VÁŽNĚ, kde jeho emoce, zážitky, zkušenosti – bolesti, radosti, smutky, úspěchy jsou stejně cenné a VALIDNÍ… V dnešním světě, který je tak dynamický a stále se mění je potřeba mít místa, komunitu, studia jako je INNER VIBE! 

Děkuji vám všem za to, že jste součástí naší INNER VIBE rodinky a že díky vám máme možnost rozšiřovat INNER VIBE. 

Vaše

Téra 

(Stejsyna)

Related Posts

Leave a Reply