JAK VZNIKAL NÁŠ KURZ FIT BALANC?

JAK VZNIKAL NÁŠ KURZ FIT BALANC?

Všichni víte, že jsme studio, které se snaží vám předávat komplexní informace. Tak, abyste i vy o sobě dokázali smýšlet v souvislostech, s láskou, péčí. Abyste měli znalosti o sobě samých nejen v rámci fyzického těla, ale i své mysli, energie.

A když přišla karanténa, co teď? Jak vám předávat informace, které vám předávat chceme?

Jak jinak než ONLINE formou, která teď jede na plné pecky.

„Peťo, pojďme udělat fitness kurz!“, přišla jsem za Peťou, naším lektorem, plná zápálená do své myšlenky a plná těšení, že budeme něco tvořit!

„A co bys tam všechno ráda, měla?“, zeptal se mě.

„Nejlépe všechno!“. (Berte mě ale trochu s nadsázkou,občas jsem trochu blázen, takže by ten kurz byl jinak na celý rok, každý den a intenzivně. Tedy témata jsem později osekala:D.)

„Chci, aby se lidi naučili rozeznávat, jakou stravu volit. Aby si uvědomili, jaké cvičení zvolit pro svůj cíl a hlavně, aby taky uměli regerovat, odpočívat a věděli, jak do toho nastavit svou mysl.“

Sama jsem totiž byla blázen, který cvičil klidně každý den 2 hodiny, regeneraci jsem moc nedala, byla jsem v kalorickém deficitu a taky mě to pěkně doběhlo – dlouhodobá únava, špatné nálady, hormonální a trávící problémy… Samozřejmě jsem si pak informace začala shánět, ale když by mi tenkrát někdo nabídl, že mě tím provede, abych měla život v rovnováze a cítila se dobře, skočím po něm okamžitě!:D

Byla jsem tedy moc šťastná, že Peťo souhlasil a že mu to dávalo smysl stejně jako mně.

A tak jsme začali. Kamera, světla, mikrofon… a jede se.

Zažili jsme spoustu srandy, přetáčení, protože jednou to bylo moc odborné, potom zase málo informací, potom jsem chtěla dát informace do obrazů pro lepší představu… No, určitě to se mnou nebylo jednoduché, ale ještě že mám úžasný tým – Peťu a Terezku, kteří mě takovou berou.

Byla to pro nás skvělá zkušenost, díky které jsme se i my posunuli. A rozhodně nás to i stmelilo jako tým, který se o sebe může opřít.

A pak to přišlo, kurz se spustil. Lidem přišel první mail s přístupem a my byli plní očekávání, jaké budou zpětné vazby. Bude se jim to líbit? Nebude to pro ně moc odborné? Ocení naši snahu jim vše předat?

Byli jsme taaaak rádi, když nám začali chodit pozitivní zpětné vazby, kde nám lidi psali své „aha“ momenty z našich videí.

To je ta největší odměna, kterou jsme mohli dostat.

Samozřejmě vždy je co zlepšovat a my slibujeme, že na všech nedokonalostech plně makáme a makat budeme.

Věřím, že i vám se bude náš kurz líbit a společně se potkáme na jeho cestě.

Karolína

Celý náš kurz FIT BALANC najdete zde.

Related Posts

Leave a Reply